Blog > Komentarze do wpisu
Interpelacja radnej Joanny Radziejewskiej

Chyba jedyna sensowna interpelacjia naszych nowych radnych. Pozostałe dotyczą wykupu lokali i praw własności. Ciekawe do kogo należą te lokale?

Interpelacja radnej porusza problem iracjonalnego przypisania dzieci ze Starych Bielan do gimnazjum na Wrzecionie. Mając szkołę w swojej dzielicy są zmuszone do pokonywania znacznej odległości i chodzenia do gimnazjum 74. Ze Starych Bielan nie ma bezpośredniego dojazdu do szkoły. Dzieci muszą chodzić na piechotę albo są dowożone przez rodziców. Trafiają do obcego środowiska iw innej dzielnicy i często są narażone na dyskryminację ze strony rówieśników.

Interpelacja radnej dotyczy zmiany rejonu gimnazjum dla dzieci zamieszkałych w kwadracie Reymonta, Kasprowicza, Żeromskiego, Przybyszewskiego.

Dziękujemy za podjęcie tego tematu.

Niestety odmowna odpowiedź Burmistrza nie daje wielkiej nadziei. Nasz nowy włodarz wykazał się niestety brakiem znajomości specyfiki dzielnicy. No cóż, może jeszcze nie zna dzielnicy.


W związku z odmowną decyzją Burmistrza prosimy o podjęcie tego tematu raz jeszcze.

Zmieńmy w końcu irracjonalne rejony.

Link do interpelacji:

 

Rafał Miastowsk

 

http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/000be022/ynvtnrmudmiaffldvzkwkvleqxtsmevp/interpelacja211.pdf

 

poniedziałek, 07 marca 2011, zdobycz.robotnicza

Polecane wpisy

Komentarze
lukasz.1978
2011/03/08 10:00:06
Mam nadzieję, że pan burmistrz trafi w końcu na bielanskie forum lub choćby na tego bloga - wtedy może podłapie co nieco ze specyfiki dzielnicy, którą podobno zarządza...